Poklad č.1 - Juré - Nezvěstný

Pozor! Poklad je nezvěstný. Možná ho někdo vzal, možná ho sežraly hladové srnky. Dvě pátračské skupiny (7.3. a 12.3.) pátraly neúspěšně. Poklad se pokusíme obnovit.

Tento poklad pro vás nachystali a ukryli Kučerovi.

Poklad se nachází v Lesoparku na Jurém. Kolem vede zelená turistická značka.

V těsné blízkosti je možnost občerstvení - Biofarma Juré. V době protiepidemických opatření mají alespoň samoobslužný koutek s pokladničkou.

Souřadnice místa

Jak poklad vypadá?

Středně velká červená plechovka od čaje.

Trasa 1

Výchozím bodem vaší vycházky může být Průmyslová zóna. Po zpevněné cestě budete stoupat přibližně 2 km. Závěrečná část v lese je za mokra blátivá.

Po nalezení pokladu můžete pokračovat po zelené značce a zkusit najít také Poklad č. 9 - Hvozdná NS.

Trasa 2

Delší vycházka začíná na Větřáku (vizte mapu). Doporučujeme navštívit větrný mlýn. Zvenku je volně přístupný, prohlídky nutno telefonicky domluvit předem. Z větřáku k pokladu je to přibližne 4 km po rovinaté zpevněné cestě, v závěru trochu hrbaté a blátivé. Máte-li mezi sebou řidiče ochotného vrátit se pro auto k Větřáku, můžete pak pokračovat sestupem dolů do průmyslové zóny po trase č. 1.

Po cestě můžete zkusit najít také Poklad č. 9 - Hvozdná NS.

Trasa 3

Můžete také vyrazit z Hvozdné od rybníka. K pokladu to máte cca 1,5 km, nejprve do kopce po zpevněné cestě, pak lesem po lesní pěšině. Trasu si můžete mírně prodloužit a zkusit najít i Poklad č. 9 - Hvozdná NS.

Jste na místě a nemůžete poklad najít?

  • Zkuste ještě Nápovědu.

  • Zkuste zavolat na tel. 777049024 - Pavel Kučera - Teni

  • Nezoufejte, vycházka to byla i tak pěkná, ne?

  • Pokud jste poklad nenašli, nebo je poškozený, dejte nám o tom vědět.